AKARSU YAPI HAKKINDA

 

Firmamımızın Temel Prensipleri;


Kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, verilen söz ve taahhütlerin arkasında durmaktır…
Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmuştur.
Firmamız, müşterilerine birinci kalite sertifikalı ürünleri ile iyi bir hizmet vermekten gurur duymaktadır. Buna ek olarak da, imalatlarımızda çok temiz işçilik sunmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel siparişlere de cevap verebilmektedir.


Akarsu Yapı'nın Çözümcülüğü

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.


Akarsu Yapı'nın Yaratıcılığı
Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.


Akarsu Yapı'nın Güvenilirliliği;

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.© Copyright www. akarsuyapi.net Tüm Hakları Saklıdır.


Web Design: Numan Acar